Створення сайту компанії

Ви є власником успішного бізнесу, прагнути до розвитку і зростання, але не маєте сайту-візитки? Варто замислитися. Ми живемо в еру інтернету та нових технологій. Сьогодні не потрібно нескінченно гортати газети в пошуках інформації, сьогодні інтернет виконує величезний обсяг роботи, починаючи від пошуку компанії виконавця, закінчуючи пошуком супутниці життя. Створення сайту компанії – важливий етап у житті бізнесу, вибравши нас, Ви отримаєте сучасний корпоративний сайт, що відповідає всім стандартам і нормам сьогоднішнього дня.

Створити сайт-візитку разом з Веб-студією SEO-Vector

Як ми допоможемо створити сайт-візитку і вивести Ваш бізнес на новий рівень? Відповідь на це питання дуже простий. Наш козир – це відпрацьована роками схема, яка була відточена до ідеалу, спираючись на помилки минулого і успішні злети майбутнього.

Виділимо основні етапи розробки Web-сайту компанії:

 • Знайомство та аналіз Вашого бізнесу
 • Моніторинг основних конкурентів
 • Створення прототипу і написання технічного завдання
 • Розробка унікального дизайну
 • Верстка сайту, впровадження функціоналу
 • Тестування ресурсу, мобільне тестування
 • Купівля та розміщення на хостингу

Привабливий сучасний дизайн – це, безумовно, дуже важливий аспект якості Веб-сайту, але не потрібно забувати про зручність перебування і пошуку потрібної інформації. Юзабіліті і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс в сумі з гарним дизайном – це максимально ефективна формула успіху Веб-ресурсу. Зі студією SEO-Vector Ви отримаєте все це досить недорого.

Замовити сайт-візитку під ключ

Почавши співпрацю з компанією СЕО-Вектор, пам’ятайте, ми гарантуємо конфіденційність для всіх наших клієнтів. Статистика, рішення, важливі дані та інша інформація про Вашому бізнесі не потрапить в руки третім особам. Ваша мета – замовити сайт-візитку і стрімко наближатися до успіху. Наша мета – вивести Ваш бізнес на новий рівень, так як Ваш зріст стане відмінною рекламою для студії Vector.

Великий досвід у сфері розробки сайтів під ключ

Доступні ціни розробки

Адаптивний дизайн під мобільні пристрої

Корпоративний сайт не більше, ніж за 30 днів

Відео-відгуки

reviews

Відео-відгуки про Веб-студії SEO Vector

Задоволені клієнти – найкращий стимул для розвитку

Аналізуємо ринок і впроваджуємо нові Веб-Технологій

Ми працюємо в цій сфері не перший рік, ретельно стежимо за новинками веб-технологій, аналізуємо ринок і модні тренди. Володіючи цією інформацією і професійною командою, ми допоможемо вашому бізнесу вибитися серед безлічі конкурентів, які з нетерпінням чекають Ваших помилок, щоб зайняти лідируючі позиції.

Обсудить проект
Заполните форму и мы с Вами свяжемся

Створення сайту-візитки – особливості і необхідні етапи

Створення сайту-візитки – творчий процес, що вимагає професіоналізму і майстерності команди розробників. Потрібно витратити не один день тільки для того, щоб зібрати всю інформацію та вивчити сферу діяльності замовника.

Виділимо основні етапи розробки web-сайту:

 • Докладний аналіз ніші бізнесу
 • Моніторинг конкурентів: їх дизайн, обширність послуг і т. д.
 • Вивчення цільової аудиторії
 • Розробка унікального дизайну
 • Верстка адаптованих під мобільні пристрої, кроссбраузерного сайту
 • Впровадження функціоналу (програмування)
 • Тестування функціоналу і юзабіліті дизайну
 • Розміщення на хостингу (купівля доменного імені, хостинг, якщо є така потреба)
 • Підтримка просування сайту

Розробка сайту-візитки, від чого залежить ціна

Вартість послуг розробки залежить від безлічі факторів: складність дизайну і функціоналу, терміни виконання, подальше СЕО-Просування і т. д. Для того, щоб дізнатися більш детальну ціну, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку.

чи Займаєтеся Ви подальшим просуванням інтернет-сайту?

Наша web-студія має ряд успішних проектів у сфері просування сайтів. Ви можете замовити SEO-оптимізацію, наповнення контентом, налаштування контекстної реклами та інші послуги у сфері інтернет-маркетингу і програмування і отримати знижку на перший місяць робіт.

Ми з задоволенням співпрацюємо як з великими містами, як Київ, Харків, Дніпро, так і з маленькими містами по всій Україні та Росії. У нашому портфоліо Ви можете ознайомитися з нашими роботами, Ви можете побачити проекти починаючи від недорогих і закінчуючи масштабними бізнес-рішеннями.

Дзвоніть, замовляйте, ростіть разом з Веб-студією SEO-Vector!