SEO-копірайтинг – Україна обирає Vector

Текст – один з найбільш працьовитих продавців на вашому сайті. Він цілодобово допомагає потенційним покупцям наблизитися ближче до оформлення замовлення.

Наше завдання – надати продають тексти для ваших інтернет-магазинів і максимально якісні статті для комерційних сайтів і блогів.

Студія копірайтингу SEO-Vector надає послуги написання текстів вже не перший рік, що гарантує якість і своєчасність виконаної роботи. Варто лише замовити дзвінок або зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером телефону, який Ви можете знайти на сторінках нашого сайту.

копірайтинг Україна

Якісний копірайтинг текстів точно в термін

Замовити SEO-Копірайтинг – це важливий етап у розвитку успішного бізнесу. Вартість створення статей окупиться сповна найближчим часом.

1

Написання текстів інтернет-магазинів та корпоративних сайтів

2

Розробка продає картки товару

3

Ведення блогу і тексти для Landing Page

4

Створення тексту для головної сторінки сайту

5

Рерайт і редагування статей

Чому варто вибрати нас? Пропозиції від СЕО-Вектор

Ми пишемо тільки якісні статті, без граматичних і орфографічних помилок. Унікальність тексту не менше 99%

У нашому штаті не один і не два копірайтера – гарантія своєчасного результату на всі 100%

Ціни в Веб-студії SEO-Vector на копірайт текстів вас приємно здивують

Перевірка

Тексти, написані нашими копірайтерами, проходять ретельну перевірку на унікальність, помилки і доцільність входження ключового слова. Умови, описані у Технічному Завданні, будуть на сто відсотків дотримані.

Обсудить проект
Заполните форму и мы с Вами свяжемся

Ми постійно вивчаємо сучасні тренди і тенденції в копірайтингу, впроваджуємо їх у нові проекти. Великий потік замовлень з Харкова, Києва, Одеси та інших великих і маленьких міст України дозволяє з упевненістю сказати, що ми ніколи не стоїмо на місці, постійно розвиваємося і розвиваємо ваш бізнес. Веб-студія SEO-Vector з задоволенням співпрацює з представниками з інших країн, ми пишемо статті для Росії, Білорусі і не тільки.

Від чого залежить ціна на копірайтинг?

Вартість наших послуг копірайтингу залежить від вимог та строків. Для того, щоб більш точно дізнатися ціну копірайту, достатньо зв’язатися з нашим менеджером по телефону або заповнити форму зворотного зв’язку.

Чому варто замовити унікальний копірайт, а не скопіювати текст у конкурента?

SEO-просування Веб-сайту: позиції в пошуковій видачі, трафік і інші фактори безпосередньо залежить від унікальності і якості статей, написаних копірайтером. Скопіювавши контент на сайті конкурента, Ви піддаєте ризику свій сайт. За подібні маніпуляції можна легко потрапити під фільтр Пошукових систем за плагіат.

чи Можете Ви зібрати Ядро і самостійно розробити ТЗ?

Безумовно, так. Ми працюємо в цій сфері не перший рік і готові самостійно зібрати Семантичне Ядро, затвердити його з Вами, розробити Технічні Завдання по всім правилам і рекомендаціям Пошукових Систем і надати Вам готові статті. Також ми можемо провести повний аудит сайту, проаналізувати вже наявні тексти, функціонал і юзабіліті за приємною ціною.