Що таке аудит сайту

Аудит сайту – це перевірка ресурсу фахівцем, для визначення помилок і проблем, які можуть нашкодити сайту, ускладнювати роботу з ним, тим самим погіршуючи ранжування та індексування пошуковими системами.

Крім того, SEO аудит сайту є обов’язковим перед початком просування сайту. Проведення SEO та технічного аудиту сайту дає можливість фахівцеві оцінити спектр робіт, побачити проблемні зони і сформувати план з оптимізації та просування ресурсу.

Безкоштовний аудит

Команда «Vector» проводить БЕЗКОШТОВНИЙ аудит для клієнтів, які замовили оптимізацію ресурсу у нас. Це нам допоможе зробити роботу максимально ефективною, а Вам – заощадити ресурси і направити їх на просування, і одержання прибутку!

З чого складається SEO аудит

Тим, хто хоче зробити аудит для свого сайту, необхідно розуміти, з чого він складається
Аудит сайту складається з наступних пунктів:
 1. SEO аналіз ресурсу – помилки в просуванні, перевірка внутрішньої оптимізації та аналіз посилальної маси;
 2. Технічний аудит – перевірка роботи сайту, пошук технічних помилок і перевірка на відповідність вимогам пошукових систем;
 3. Юзабіліті аудит – перевірка зручності для користувача; аналіз взаємодії користувача і сайту.
Це три необхідні складові для СЕО аудиту сайту, з аналізу якого можна буде дати рекомендації по оптимізації ресурсу і побудувати ефективну стратегію просування.

Такі роботи необхідно проводити не тільки перед початком просування, але і після створення сайту компанії, розробки інтернет-магазину та інших проектів.

Замовити послугу аудиту у нас просто, скористайтесь формою зворотнього зв’язку або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас форматі.

Складові технічного аудиту сайту

Аналіз сайту

Технічний аудит – одна з найважливіших частин перевірки сайту. Пошук і виправлення таких помилок зарекомендує Ваш ресурс в пошуку, як правильний, що сприяє його подальшому просуванню.
В «чек лист» для перевірки входить безліч пунктів, перелік яких обов’язково повинні входити:
 • Перевірка валідності коду
 • Перевірка коду відповіді сервера
 • Перевірка швидкості завантаження сторінок сайту
 • Аналіз robots.txt (правила індексування)
 • Аналіз роботи окремих модулів

Коректна робота програмних складових дозволить збільшити рівень довіри до проекту, а пошуковим роботам – грамотно індексувати ресурс.

Навіщо потрібен аудит юзабіліті

Юзабіліті аудит – аналіз взаємодії користувача з сайтом і виявлення проблемних зон. Дана робота не може привернути до Вас нових відвідувачів, зате допоможе збільшити конверсію, зменшити показник відмов, що обов’язково позначиться на продажах. Ця робота також є обов’язковою для SEO-аудиту сайту, який Ви можете замовити у нас за найкращою ціною.

Чому ж юзабіліті так необхідна перевірка:

Покращує сприйняття контенту

Підвищує конверсію

Зменшує кількість витрат

Для проведення цих робіт нам доведеться вивчити поведінку користувача, теплові карти, робота з веб-визором, а також сторінки входу і виходу відвідувачів і безліч інших показників, які обов’язково дадуть свій результат. Робота з аналітикою – одна з найважливіших частин інтернет-маркетингу, яка допоможе краще зрозуміти користувача.

Часті питання

 1. ?Від чого залежить вартість, яка ціна аудиту
 2. На цю послугу також є свої цінові пакети, а отже, ціна буде залежати від обраного Вами обсягу робіт. Адже заходи, які необхідно вживати по відношенню до проекту, завжди індивідуальні. Ми допоможемо Вам вибрати оптимальний пакет. Вартість послуги починається від 500 грн.

  Якщо у вас немає сайту, ви завжди можете замовити інтернет-магазин у нас.

 3. ?Чому це так важливо
 4. Правильний SEO-аудит сайту допоможе виправити проблеми, зарекомендувати себе, як якісний ресурс, сформувати стратегію просування і збільшити конверсію. Це важливий крок у розвитку інтернет-бізнесу.

 5. ?Як довго ви будете робити аналіз
 6. Терміни виконання робіт до 1 робочого тижня, після якої Ви отримаєте повний звіт за технічним станом, список правок і рекомендацій, які зможе зробити команда «Vector», якщо Ви виберете нас, для просування свого бізнесу.

Харків, Київ і вся Україна обирає Web-студію «SEO-Vector» і довіряє нам свій бізнес. Приєднуйтесь до нас, ми дбаємо про своїх клієнтів!

Обсудить проект
Заполните форму и мы с Вами свяжемся