Створення дизайну сайту

Дизайн сайту – це перше, що бачить і оцінює користувач переходячи на ваш ресурс. Викликати у клієнта позитивні емоції і стимулювати його до купівлі або іншим цільовим дій – це важливий момент, який зароджується в перші 2-3 секунди перебування користувача на сайті.

Рівень вашого бізнесу

Проектування та верстка якісного інтернет-ресурсу є одним з ключових моментів, який буде виділяти вас серед конкурентів і показувати рівень вашого бізнесу.

Розробка дизайну сайту фахівцями SEO-Vector

Сайт повинен бути сучасним, продають і зручним – основний принцип WEB-дизайну від студії СЕО-Вектор. Опинившись в просторах вашого ресурсу, клієнту має бути затишно і спокійно, він повинен з легкістю знаходити той чи інший розділ, здійснювати покупку і завершити подорож з думкою про те, що він хоче повернутися сюди знову.

Приклади реалізованих проектів

mixale

Mixale – сайт побутової техніки

mixale.com.ua

Розробка інтернет-магазину

Warkit

Інтернет-магазин Warkit

warkit.com.ua

Розробка інтернет-магазину

Moped

Магазин мото запчастин “Moped.in.ua”

moped.in.ua

Розробка і просування сайту

Roller House

Магазин роликів “Roller House”

rollerhouse.com.ua

Розробка і просування сайту

Більше проектів

Великою помилкою замовників є вибір шаблону або не унікального дизайну в просторах інтернету.

увага

Краще один раз витратитися на хороший унікальний, адаптивний дизайн, ніж втрачати клієнтів і знижувати свій рівень довіри, але, при цьому, витратити копійки на шаблонне рішення. Вам потрібні продажу і високі рейтинги? Тоді вибір очевидний!

Обсудить проект
Заполните форму и мы с Вами свяжемся

Дизайн сайту – потужний інструмент інтернет-маркетингу. Перше враження про компанію складається саме з нього. Уявіть самі, в пошуках бажаного товару ви натикаєтеся на ресурс, стиль якого вам дуже знайомий. Ви повертаєтеся в історію і знаходите там сайт, на якому були пару годин тому. Порівнюючи два магазину ви розумієте, що відмінною рисою є назва компанії і набір товарів і категорій. Яке враження про компанії залишиться у вас, після побаченого? Звісно ж, не найкраще. Мораль: не економте на вартості дизайну сайту. Кращим варіантом для Вас буде: замовити гарний дизайн у професіоналів ціна якого буде дуже приємна і доступна як Харкові, Києві, Одесі та інших великих містах, так і по всій Україні. Також ви завжди можете замовити інтернет-магазин у фахівців нашої веб-студії.

Уявіть себе на місці відвідувача. Правильний дизайн сайту, інтуїтивно зрозуміле розташування блоків, проста навігація і ексклюзивні відмінні риси подкупи вас і завоює довіру. Першим ділом ви будете порівнювати загальну картину, перше, сиюсекундно усталену думку про сайт, з конкурентами. Дуже важливо, на цьому етапі, не втратити розташування відвідувача і не випустити з рук гарячого клієнта. В цьому і полягає завдання розробки дизайну сайту.

Від чого залежить ціна робіт

Поняття дизайну дуже велике і багатогранне. Вартість залежить від багатьох факторів, тому заповнити форму і дочекатись дзвінка нашого менеджера буде найбільш зручним рішенням для вас.

Чому варто вибрати нас

Великий досвід, величезна кількість успішних проектів за плечима і позитивні відгуки наших клієнтів говорять самі за себе. Ми займаємося такими послугами як:

Також ви можете купити вже готовий дизайн або ж замовити виготовлення інтернет магазину по дуже приємним цінам по Україні. Ми готові взятися за проекти різних тематик. У нашому арсеналі є створення ексклюзивного дизайну сайту для інтернет-магазинів:

  • косметики та парфумерії;
  • одягу та аксесуарів;
  • бензокосами, бензопил і комплектуючих до них;
  • подарунків ручної роботи;
  • зброї і спорядження;
  • туристичних товарів та багато іншого;

Як замовити створення і верстку дизайну

Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами, то просто заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами Веб-студії SEO-Vector. Також ми з радістю надамо вам послуги просування сайтів і будемо з задоволенням спостерігати як стрімко росте вгору ваш бізнес.