Створення Лендинга – розробка односторінкового сайту

Створення Лендинга – одна із затребуваних послуг в Україні і за її кордоном. Давайте ж розберемося, що це таке. Landing Page – у перекладі це «цільова сторінка», т. е. сторінка, на яку потрапляє користувач, по засобу рекламного кліка в пошуку, на сайті, або з органічної видачі пошукової системи.

Основні переваги

Така сторінка відрізняється від звичайних сайтів наявністю лише однієї сторінки, але зате який! Для тих, хто хоче замовити Лендінгем Пейдж, давайте розберемо основні переваги:

1

Простота сторінки

2

Легкість навігації

3

Зручність в зборі статистики

4

Високі показники конверсії

5

Низька вартість розробки

Щоб створити Лендінгем Пейдж під ключ ми будемо дотримуватися наступних етапів розробки:

 • Аналіз – на даному етапі відбувається знайомство з проектом, аналіз ринку, торговельної пропозиції, що є необхідним для розробки Langing Page високої якості.
 • Постановка завдань – після аналізу ми можемо приступити до конкретної постановки завдань і термінів їх виконання. На даному етапі проводиться теоретичне будівництво вашого одностраничника і його роботи.
 • Дизайн – один з основних етапів, адже односторінковий сайт повинен бути візуально максимально привабливим для користувача, простим і конструктивним. На даному етапі формується зовнішній вигляд основних елементів спеціально для вашого продукту!
 • Вмістнаписання текстів, підбір та робота з фотографіями і іншими графічними або медійними складовими. З правильним контентом, ми досягнемо дивовижних результатів!
 • Розробка – на цьому етапі відбувається розробка Landing Page, верстка зовнішнього вигляду його елементів, запровадження тематичної складової. Даний етап об’єднує попередні кроки і є фінальною рисою, по закінченню якої, ви отримуєте продукт, готовий приносити вам прибуток.

Дотримуючись ці етапи, ми зможемо перетворити розробку Landing в максимально швидкий і ефективний процес, який, на виході, обов’язково принесе гідну прибуток.

Landing-Page

Замовити Landing Page – вірне рішення!

Для тих, хто хоче замовити Landing Page, ми надаємо наші послуги за кращими цінами не тільки в Харкові, але і по Україні.

Розробку Лендінгем Пейдж ми ведемо під ключ і надаємо тільки унікальний дизайн. Вартість робіт ми зможемо визначити після постановки технічного завдання.

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом або заповніть форму зворотного зв’язку, ми БЕЗКОШТОВНО проконсультуємо Вас і відповімо на всі ваші запитання.

Заповнити бриф

Що входить у вартість Landing Page:

 • адаптивний дизайн
 • продають блоки
 • формування УТП
 • текст і фото
 • налаштування аналітики
 • технічна підтримка
vector

Замовити Лендінгем Пейдж у команди «Vector» – це вірне рішення в просуванні Вашого бізнесу. Ми надамо Вам не тільки послуги розробки, але також і налаштування контекстної реклами.

Терміни створення Landing Page всього 7-10 ній. Вже через тиждень у Вас буде готовий бізнес. Не чекайте, Давайте зростати разом!

Обсудить проект
Заполните форму и мы с Вами свяжемся